Najnowocześniejsze hotele w Polsce

Za najtańszy apartament w najdroższym hotelu na całym świecie, Burj al-Arab w Dubaju trzeba zapłacić około 6 tysięcy dolarów na dobę. W zamian otrzymuje się do dyspozycji 170 metrów kwadratowych na dwóch piętrach w pokoju jak z bajki. Chociaż w Polsce nie mamy takich hoteli, to jednak u nas również można wypocząć w różnych luksusowych obiektach, w znacznie bardziej kuszących cenach.

hotel-wnetrze

Czego oczekujemy po dobrym hotelu? Przede wszystkim komfortowego wypoczynku oraz dogodnej lokalizacji. Ci, którzy nie liczą się z cenami, najczęściej decydują się wobec tego na bardziej luksusowe obiekty, między innymi hotele butikowe czy hotele pięciogwiazdkowe należące do znanych sieci hotelarskich działających na całym świecie, gdzie do wyboru ma się również pokoje typu deluxe.

Oprócz przestronnych i wygodnych pokojów można liczyć również na pomocną obsługę, możliwość skorzystania z siłowni, basenu, sauny, zabiegów Spa & Wellness, restauracji a’la carte, koktajlbarów, a także innych udogodnień, dzięki którym wypoczynek może stać się jeszcze przyjemniejszy – oczywiście, także w dość wysokiej cenie.

Zamiast hotelu – apartamenty

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również samowystarczalne apartamenty, gdzie można nie tylko przenocować, ale również skorzystać z aneksu kuchennego, osobnych sypialni czy własnego tarasu lub balkonu. To kapitalny pomysł przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ponieważ wtedy można również uzyskać dostęp do odpowiedniego zaplecza – przygotowywanie posiłków dla malucha czy położenie go spać w oddzielnymi pokoju nie będzie żadnym problemem.

Z takich luksusowych apartamentów można korzystać dzisiaj w praktycznie całej Polsce, między innymi nad morzem, na przykład w Rosevia Resort (rosevia.pl) położonym w Jastrzębiej Górze. Do dyspozycji gości oddano tutaj pełną gamę apartamentów od Junior Suite aż do Premium Prestige. Można korzystać również z doborowej restauracji i koktajlbaru, basenu, kortu tenisowego, siłowni, plaży na wyłączność, na przykład w celu organizacji romantycznej kolacji. Więcej informacji o ofercie można znaleźć pod adresem: rosevia.pl.