Tańsze wakacje? Konkurs dla młodzieży Almatur

Jak wiosną odciągnąć dzieci od komputerów i telewizorów? Jak zmotywować je do współdziałania w rodzinie i rozwijania swoich pasji? I jak otrzymać zniżki na atrakcyjne, wakacyjne wyjazdy? Można zrobić to wszystko jednocześnie, namawiając swoje dzieci do wzięcia udziału w konkursie Almatur.

Poznaj zasady konkursu

Konkurs Almatur, który trwa do końca maja br. ma na celu zaktywizowanie dzieci i młodzieży. Mają oni proste zadanie, ale wymagające zaangażowania, pomysłu i operowania kamerą wideo lub aparatem fotograficznym. Bo chodzi o to, by uczestnicy nakręcili film albo zrobili zdjęcia, które pokazują, jak pomagają w codziennych, domowych czynnościach, jakie mają sportowe zdolności albo jak dobrze radzą sobie w nauce. Muszą się pochwalić, udowodnić, że żyją aktywnie i znakomicie współpracują z przyjaciółmi czy rodziną. Gotowe materiały trzeba za pośrednictwem social mediów dostarczyć organizatorom. Moderatorzy stron będą z kolei za filmiki i zdjęcia przyznawać punkty, a te będzie można wymieniać na zniżki na obozach Almatur. Walczyć warto, bo zniżka sięgać może nawet 500 zł, a organizator przygotował także finansową nagrodę specjalną.

Specjaliści od obozów dla dzieciaków

Almatur to znane biuro podróży. Działa już od przeszło pół wieku i organizuje wakacje dla dzieci oraz młodzieży. Co roku z usług biura korzysta nawet 25 tys. młodych ludzi, wyjeżdżając na obozy tematyczne, zagraniczne czy kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata. Obozy takie rozwijają w młodzieży samodzielność oraz ich umiejętności, są więc znakomitym połączeniem odpoczynku z przyjemną pracą nad sobą.