Wodny świat dla całej rodziny

Aquaworld Resort Budapest to wyjątkowe miejsce w stolicy Węgier – hotel o wysokim standardzie i park wodny w jednym miejscu. Obiekt, w którym można wszystko – wypoczywać, bawić się, jeść, można go traktować jako sypialnię po wielogodzinnym zwiedzaniu miasta, jak i nasze prywatne centrum wszechświata, od którego nie oddalamy się nawet na krok… tyle jest tutaj atrakcji, że nie ma nawet takiej potrzeby!

aquaworld2

Zjeżdżalnie dla babci i wnuczka?

Hotel z basenami, zjeżdżalniami i SPA to miejsce, które powstało z myślą o całych rodzinach. I widać to na każdym kroku: od momentu wynajęcia pokoju lub całego apartamentu dostosowanego do wymagań wielopokoleniowej i wielodzietnej rodziny, po szczegóły, takie jak miejsce do przyrządzenia posiłku czy hotelowy bufet. Całość została wymyślona, urządzona i prowadzona jest w taki sposób, by każdy członek rodziny czuł się komfortowo – od dziadków i rodziców małych dzieci, którzy wreszcie beztrosko mogą zająć się także sobą, wypocząć i pobawić się w gronie “dorosłych”; przez nastolatków doceniających wodne atrakcje podnoszące adrenalinę; po maluszki, które czują się bezpiecznie i którym niczego nie brakuje – ani snu w wygodnym łóżeczku, ani przyjemnej zabawy w ciepłych wodach brodzików i basenów. A kolejną świetną informacją jest to, że dzieci do 7 roku życia mają wakacje za darmo, a te nieco starsze bawią się dzięki dużym obniżkom cen i kuszącym rabatom.

aquaworld1

Wygoda parku wodnego z hotelem

Chociaż Park Wodny Aquaworld, to jeden z największych krytych parków wodnych w Europie, z wieloma zjeżdżalniami, basenami i nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na ekstremalną i wielogodzinną zabawę, twórcy nie zapomnieli także o miejscu do relaksu i placach zabaw bez wody, a także o internetowych maniakach, którzy w każdym miejscu oczekują zasięgu WiFi. A gdy jeszcze przypomnimy sobie, że cały kompleks znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast Europy – w Budapeszcie, możemy mieć pewność, że nawet długi pobyt lub regularne powroty do tego miejsca, będą gwarancją świetnych wakacji, niezależnie od pory roku i pogody.