Wyjazd do Azji na własną rękę?

Nie wiesz, czy zawierzyć biurom podróży i skusić się na jedną z ofert? Triploca. com to platforma oferująca zorganizowane wyprawy oraz jednodniowe wypady. Nasi kontrahenci są wyselekcjonowani i zweryfikowani przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty

Triploca. com to platforma sprzedażowa, która zawsze weryfikuje sprzedawcę podczas procesu rejestracji. Już na etapie zakładania sklepu na naszej platformie sprzedawca musi spełnić szereg warunków formalnych, które gwarantują bezpieczne zakupy. Na bieżąco monitorujemy sprzedawców i gwarantujemy, że zakupiona wycieczka lub usługa zostaną zrealizowane. Dbamy także o jakość ofert turystycznych, aby ich standard spełnił Twoje oczekiwania. Triploca. com to także bezpieczeństwo płatności. Korzystamy ze sprawdzonych i międzynarodowych pośredników płatności Stripe i Paypal. Sprzedawca niezwłocznie otrzyma wpłacona kwotę, a Tobie pozostanie oczekiwanie na ustalony termin wyjazdu. W pierwszym etapie zakupu należy uiścić jedynie 20% wartości należnej kwoty za zakupy. Dopłata pozostałej części nastąpi bezpośrednio u sprzedawcy po przybyciu na miejsce wypoczynku. Takie udogodnienie sprawia, że nie musisz bać się utraty całej kwoty wpłaconej na konto sprzedawcy. Dokładamy wszelkich starań, abyś miał poczucie absolutnego bezpieczeństwo od momentu zawarcia transakcji do momentu zrealizowania zamówienia.

Twoja satysfakcja jest naszym sukcesem

Poza bezpieczeństwem oferujemy bezproblemową obsługę sprzedażową oraz techniczną. W przypadku wątpliwości, pytań dotyczących poszczególnej oferty, możesz skontaktować się ze sprzedawcą bezpośrednio przez czat. Indywidualna i bezpośrednia obsługa maksymalnie skróci czas oczekiwania na odpowiedź i natychmiast rozwiej wszelkie wątpliwości. W przypadku problemów, związanych z brakiem kontaktu ze strony sprzedawcy, zawsze możesz zgłosić ten fakt do naszego konsultanta, który niezwłocznie zajmie się poruszoną sprawą. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość oferowanych wycieczek i usług.